Про нас

Компанія ELTEST була створена з ціллю зробити випробування та контроль якості простими, точними та достовірними. Консолідуючи досвід наших співробітників, експертизу наших клієнтів та знання світових лідерів у виробництві випробувального обладнання, ELTEST забезпечує вирішення задачі клієнта у відповідності до високих норм міжнародних та внутрішніх стандартів підприємств.

Ми не просто поставляємо обладнання нашим клієнтам, а забезпечуємо вирішення поставлених задач. Саме вони корелюють з якістю виробленої продукції, і, як наслідок, є індикатором успішності.

Кожна встановлена система та кожна випробувана одиниці продукції – це крок вперед до нашої спільної цілі – успіх через високі стандарти і якість продукції!

Наші пріорітети:

Фокус: оперуючи вирішенням задачі, наша компанія фокусується на якості і дотриманні вимог, при цьому приймаючи до уваги зовнішні фактори та умови.

Знання: від консультації до постановки методик і післягарантійного обслуговування, виходячи за межі вимог нормативної документації та виробників обладнання, наша команда постійно підвищує рівень компетенцій, забезпечуючи найвищу віддачу в роботі з нашими клієнтами.

Гнучкість: як помпанія ELTEST в цілому, так і наші партнери поставчальники розділяють політику гнкчкого та індивідуального підходу не тільки в умовах співпраці, але і розробці кастомізованих рішень під унікальні потреби кожного замовника.