Наші партнери

Спираючись на найвищі вимоги до якості, технологій та сервісної підтримки, наша компанія співпрацює зі світовими лідерами в свїх областях, забезпечуючи надійне вирішення задач контролю якості. Окрім того, щоб забезпечити ефективне використання ресурсів, інші ключові критерії наших партнерів, такі як гнучкість також впливають на вибір партнера.

AT2E

Країна: Франція

Компанія AT2E – світовий лідер у виробництві обладнання для контролю упаковки і тари – ПЕТ, скланої тари, металевих банок і пластикової упаковки. Випробувальні стенди та торк-тестери розроюляються як серійні вироби, так і кастомізованими одиничними рішеннями для конретної задачі чи впровадження в автоматизовану систему контроля. Обираючи продукцію виробництва AT2E користувач завжи впевнений в надійності та точності результатів.

ilis

Країна: Німеччина

ilis – номер один у виробництві автоматичних поляриметрів для аналізу скляної тари та спеціального програмного забезпечення для скляної промисловості. Простота, надійність і точність вимірювань – завжди ключові в розробці та впровадженні рішень компанії. Спеціальне програграмне забезпечення для аналізу кольору та розрахунку рецептур вже давно стало невід’ємною складовою сучасного скляного виробництва.

Ibertest

Країна: Іспанія

Експерт в механічних випробуваннях матеріалів – виробник надійних універсальних випробувальних машин, маятникових копрів, унікальних машин на димамічні випробування та спеціальних рішень для випробування залізничної продукції. Компанія зарекомендувала себе як відповідальний та професійний постачальник стандартни рішень та кастомізованих систем для випробування матеріалів.

Maselli

Країна: Італія

Гасло компанії Maselli – працюємо щодня, щоб задовольнити потреби клієнтів; керємосьь відношеннями, які ґрунтуються на чесності, відданості та надійності. Компанія розробляє та виготовляє ін-лайн та лабораторні прилади для контролю якості. Компанія Maselli була основана в 1948 році і є експертом в своєму сегменті, що визначає постійне вдосконалення, розвиток та стале зростання.

AGC Instruments

Країна: Ірландія

AGC Instruments – провідний світовий виробник рішень для аналізу газу для всіх сфер, де необхідний контроль якості або ідентифікація газового потоку. Компанія має більше ніж 50-річний досвід контролю якості газів і тісно співпрацюємо відповідно до їх потреб. Рішення для контролю модифікованого газового середовища MAP-PAK 2 по праву корисистуєтья світовим визнанням як оптимального.

EGITRON

Країна: Португалія

EGITRON – виробник обладання для контролю пляшки та суміжних продуктів для виробництва напоїв, таких як корок, вносить в технологію весь свій досвід та занння, накомпичені за десятки років в цій області. Опираючись на потреби ринку, EGITRON забезпечує користувачів ефективними рішеннями та впровадженням систем автоматизації разом з обладнанням, що ше більш ефективно впливає на якість готової продукції.

ACM

Країна: Австрія

ACM розробляє та виготовляє вимірювальні системи для вимірювання таких параметрів, як Brix, густина, початкове сусло, спирт та розчинений CO2 в потоці в процесі виробництва напоїв та продуктів харчування. Усі програми вимірювань та програмне забезпечення запатентовані. Користувачі рішень від компанії ACM мають якісні та надійні рішення, що можуть використовуються в промисловій автоматизації.

3nh

Країна: Китай

Компанія Shenzhen 3nh Technology була створена в 1998 році як незалежний виробник обладнання для контрою та вимірювання кольору. Після багаторічних розробок та випробувань власної продукції компанія представила серії спектрофотометрів та колориметрів NH, NR та NS які швидко почали користуватись популярністю за рахунок високої якості та надійності при помірній вартості. Сьогодні однин із світових лідерів в технологіях вимірювання кольору.

lg-automatic

Країна: Данія

lg-automatic – датська компанія, яка яка розробляє обладнання для контролю якості пива вже більше ніж 40 років. Працюючи в тісній співпраці з Carlsberg, обладнання компанії повністю відповідає її вископим вимога якості та точності. Окрім того, lg-automatic має ряд унікальних рішень, таких як тестер розпаду піни, які стали світовим стандартом в контролю певних параметрів пива.

Gibitre Instruments

Країна: Італія

Покриваючи практично весь спектр випробувань гуми та полімерних матеріалів компанія Gibitre з передмістя Мілану здобула славу експерта в області контролю гумових та пластикових виробів. Максимально автоматизоване виробництва та своя акредитована по ISO 17025 лабораторія, демонстраційний зал з усім спектром обладнання забезпечують швидкий сервіс та найвищий рівень підтримки.

Також Елтест співпраціює зі списком інших виробників з України та всього світу, щоб забезпечувати найвищий сервіс та високий рівень результатів контролю якості вашої лабораторії та виробництва.

Будемо раді допомогти Вам консультацією та підбором обладнання для вирішення поставленої задачі!