AT2E

АТ2Е – абревіатура, в перекладі англійської «Application of technologies in electrical and electronic» (Використання технологій в електроніці та електротехніці). Компанія АТ2Е ніколи не змінювала свою назву і має вже більше ніж 30 рокі має статус однієї з лідируючих компаній в виробництві обладнання для контролю якості.

На сьогодні компанією сконструйовано та запущено в виробництво велику кількість обладнання для контролю якості упаковки і тари на такі параметри, як герметичність, міцність, розміри, крутний момент, опір на розрив та інших. Спираючись на високу якість своєї продукції і високий рівень сервісу, компанія заслужила гарну репутацію серед виробників та споживачів упаковки і тари виробництва напоїв, харчових продуктів, фармацевтичних препаратів, косметики, так матеріалів для упаковки.

Серед клієнтів, які довіряють випробування компанії AT2E як великі корпорація, такі як Carlsberg, PepsiCo, Sanofi, P&G, Dior, Danone, Henkel, Pfizer, Nestle, ABInBev, Coca-Cola, а також тисячі середніх та невеликих компаній, які цінують якість та раціональний підхід у розробці та виготовленні обладнання для контролю якості.

Сьогодні компанія має свої офіси в Європі, Північній, Південній та Центральній Америці та Азії. Крім того, більше ніж 30 дистриб’юторів по всьому світу, включаючи Україну, для забезпечення найвищої якості в постачанні та сервісній підтримці рішень для контролю якості французької компанії AT2E.

Популярні товари компанії AT2E