ilis

Німецька компанія ilis – розробляє, виготовляє та поставляє прилади, програмне забезпечення та автоматичне випробувальне обладнання  для контролю якості в скляній промисловості та виробництві оптики.

Разом з вимірювальними та випробувальними приладами серії StrainScope компанія також виробляє та впроваджує системи поляриметричного контролю для автоматичного вимірювання подвійного променезаломлення та аналізу внутрішніх напружень у склі та пластиці. 

Портфоліо окремого аналітичного програмного забезпечення включає в себе такі продукти, як Chroma та BatchMaker.

Chroma – універсальне програмне забезпечення для оптичної спектроскопії, що не залежить від приладу і може працювати в режимах пропускання, поглинання та відбивання світла. Програмне забезпечення дозволяю проводити оцінку кольору та управління отриманими даними, а також має набір спеціальних функцій для задач скляної промисловості.

BatchMaker – перевірене часом програмне забезпечення для скляної промисловості, що забезпечую точний і надійний розрахунок рецептур партій та характеристик скла.

З 1998 року компанія ilis експортує свою продукцію в Європу та по всьому світу, забезпечуючи достовірний на надійний контроль якості скла та скляної продукції. Велика кількість глобальних промислових компаній и дослідницьких інститутів активно використовують та впроваджують продукти компанії в процеси контроля якості та новітніх розробок своїх підприємств.