Ibertest

Компанія Ibertest – технологічний лідер у розробці та виготовленні рішень для випробування матеріалів.

Починаючи з 1970 року компанія розробляє та виробляє такі рішення:

•             Машини і обладнання для випробування матеріалів

•             Спеціальні кастомізовані випробувальні системи

•             Калібрування обладнання

•             Проектування випробувальних лабораторій «під ключ»

•             Модернізація випробувального обладнання

•             Спеціалізовані технічні консультації

Виробники, дослідники та вчені з усього світу спираються на досвід компанії IBERTEST, яка дозволяє створювати більш якісні матеріали швидше та ефективніше, оптимізуючи продуктивність і підвищуючи надійність широкого спектру матеріалів: від ниток до металопрокату та будівель.

Працюючи в тісному контакті зі своїми клієнтами компанія поставляє максимально якісні та перевірені рішення, а також робить їх зручними для інтеграції і подальшої експлуатації в контролі якості.

Компанія IBERTEST розробляє та виготовляє обладнання для випробування широкого спектру матеріалів та різних методів: випробування на розтяг, стиск, згин тощо (статичні та динамічні), випробування на ударну в’язкість по Шарпі або Ізоду (металів та неметалічних матеріалів), температурні випробування, випробування на повзучість, випробування великогабаритних об’єктів, багатоцільові випробувальні рішення, контроль якості цементних виробів, міцність цементу, час схоплювання за Віка, випробування за методом Блейна, тест за процедурою Лангаванта, підготовка зразків (форми балочок, струшуючий столик, змішувач та інші).

З 1995 року компанія IBERTEST акредитована ENAC як Калібрувальна лабораторія в області навантаження та деформації (IBERTEST була першою приватною компанією в Іспанії, яка отримала таку акредитацію) відповідно до стандарту UNE-EN ISO 17025.

Завдяки цьому точність і якість обладнання підтверджується ще на місці виробництва забезпечуючи впевненість замовника та отримуючи сертифікати калібрування у відповідності з міжнародним стандартом.

Система управління IBERTEST пройшла оцінку та сертифікована у відповідності з вимогами ISO 9001-2015.