ACM

Компанія ACM була заснована у Відні в 1982 році як інженерне об’єднання. У сфери діяльності компанії входять такі напрямки, як автоматизація промислових процесів, комп’ютерні технології для збору та обробки даних, лабораторні та онлайн системи вимірювання.

ACM розробляє та виготовляє вимірювальні системи для вимірювання таких параметрів, як Brix, густина, початкове сусло, спирт та розчинений CO2. Усі програми вимірювань та програмне забезпечення запатентовані. Користувачі рішень від компанії ACM це виробники напоїв, пивоварні та виробники продуктів харчування.

Партнери та дистриб’ютори компанії, що активно розвивають даний напрямок в таких країнах, як Англія, каїнах Скандинавії, Італія, Іспанія, Португалія, Польща, Чехія, Словаччина, Україна, Росія, Греція, Туреччина, Ізраїль, Індія, Пакистан, Тайвань, Австралія, Китай та інших, безперервно рухаючись вперед та забезпечуючи найвищий рівень сервісу по всьому світу.

Жага до інновацій  – це те, що рухає співробітниками в компанії ACM, що часто відчувається, як піонерами в сфері оптичних вимірювань. Ще в 1995 році компанія взяла абсолютно новий напрямок розвитку оптичних вимірювальних технологій – лазерного рефрактометра. Сьогодні цей метод вимірювання є самим точним та технологічним рефрактометричним методом у всьому світі! Завдяки співпраці з міжнародними університетами та спеціалістами в різних сферах,  ACM забезпечує безперервний розвиток та безперервне провадження ноу-хау.

На подив конкурентам ACM, компанія завжди залишається вірним своєму девізу: Кожна ідея показує шлях, і мужнім людям потрібно пройти його вперше. Саме цей новаторський дух рухає компанією у повсякденній роботі та за кілька років створив беззаперечну позицію на ринку новітніх методів у напрямі безконтактних та неінвазивних вимірювальних технологій за допомогою LAB.CO та LAB.N2.

Розроблена технологія вимірювання пройшла довгий шлях від свого початку. Зокрема і динамічний розвиток протягом  останніх 25 років із впровадженням лазерних технологій у сфері оптичних методів вимірювання. Аналізуючи таку динаміку, досить легко дійти висновку, що такі техногії будуть частіше використовуватись у безконтактних методах вимірювання. Випробування будуть впритул наближатись від лабораторії до зони виробництва.

Такі зміни вимагають мобільності, простоти та гнучкості пристроїв. Крім того з кожним днем вплив людини на вимірювальній процес зменшується, забезпечуючи надійність та повторюваність результатів.

ACM – Технологія вимірювання: Виготовлено з духом, серцем і душею інженерів. Розроблено та спроектовано у Відні.